У Старосамбірському районі урядують школярі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Старосамбірському районі урядують школярі
07 Грудня, 13:39

У Старосамбірському районі урядують школярі

Марія Кузьмин

Десятикласниці Стрілківського ліцею Евфімія Петрівська та Анастасія Курій сьогодні були присутні на робочій нараді у Старосамбірській райраді. Дівчатам розказали про специфіку роботи органу, провели екскурсії робочими кабінетами, познайомили з колективом.

Евфімія і Анастасія – переможці районного конкурсу «Думай глобально – дій локально». А він передбачає у День місцевого самоврядування “керувати” районною радою. Школярі мали написати проект, що передбачає покращення життя своєї школи чи громади та презентувати його. Євфімія та Анастасія запропонували у своєму навчальному закладі «зону комформу», де на перервах можна «релаксувати». За умовами конкурсу, ідея, запропонована школярами, повинна лягти в основу написання заявки на Обласний конкурс проектів місцевого розвитку на 2019 рік.

 

 

“Це так круто, – каже Евфімія Петрівська LMN. – З нами тут поводяться як з дорослими! Розповідають, як самі стали успішними. Для себе я взяла меседж: нічого не боятися, ставити високі цілі і рухатися до мети. Я от знаю, якщо я вже свої 14 років потрапила сюди, то в майбутньому буду точно десь далеко. Мрію бути перекладачем. Знаю іспанську, вдосконалюю німецьку. Планую вивчити англійську”.

Такий конкурс тут відбувається втретє.

“Вчимо дітей, що під лежачий камінь вода не тече. Молоді люди мають розуміти, що здатні міняти країну, а починати треба зі змін середовища навколо себе. Головне – бути активними, – каже голова районної ради Тетяна Терлецька. – Ніколи не втомлююся говорити, що лідерами не народжуються, ними стають, їх виховують”.

Відео