Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Стебнику ремонтують поверх гуртожитку для переселенців: що вже зробили і скільки витратили
23 Серпня, 18:43

У Стебнику ремонтують поверх гуртожитку для переселенців: що вже зробили і скільки витратили

У Стебнику завершили ремонт 5-го поверху гуртожитку з чотирьма блоками, в якому житимуть переселенці. На сьогодні на об’єкт уже скерували 6,4 млн грн. Ремонтні роботи тут розпочали у червні і планують завершити протягом півтора місяці. Про це повідомила прес-служба ЛОВА.

«На нижніх поверхах зараз живуть 60 переселенців з Лисичанська, Бердянська, Маріуполя, Херсону, Запоріжжя, Миколаєва, Харкова. З них – 24 дитини. Ремонтуємо п’ятий поверх будівлі. Тут облаштують 16 кімнат, де зможуть поселитися 50 людей. На Львівщині 25 таких об’єктів є в ремонті, близько трьох тисяч людей можна буде поселити. Загальна сума інвестицій у ці усі об’єкти – майже 160 млн гривень з обласного бюджету. Роботи хочемо завершити впродовж півтора місяця», – розповіли в ОВА.

На п’ятому поверсі до цього ніхто не проживав, адже заклад не мав такої потреби.

Станом на сьогодні на об’єкті уже:

  • замінили покриття даху;
  • замінили систему опалення 5-ти поверхів;
  • замінили систему водопостачання, водовідведення, електропостачання, вентиляції, пожежної сигналізації на 5-му поверсі;
  • встановили енергозберігаючі металопластикові вікна на 5-му поверсі;
  • провели внутрішні оздоблювальні роботи на 5-му поверсі (штукатурні роботи приміщень, влаштування стель та підлог, облицювальної плитки у приміщеннях  санвузлів та кухонь).

Триває процес умеблювання кімнат та забезпечення необхідною технікою.

Схожі новини