У стінах Верховної Ради України привітали Путіна з днем народження (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У стінах Верховної Ради України привітали Путіна з днем народження (Відео)
07 Жовтня, 17:42
logo-black

У стінах Верховної Ради України привітали Путіна з днем народження (Відео)

Одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива привітав президента Росії Володимира Путіна, який восьмий рік здійснює гібридну військову агресію проти України, з днем ​​народження. Назвав його «великим правителем», повідомляє Українська правда з посиланням на Telegram-канал депутата. 

На відео-ролику, розміщеному в соціальній мережі, Кива бажає лідеру держави-агресора «здоров’я, сил і Божого благословення», а також цитує персонажа «Зоряних воєн» майстра Йоду. Запис, йомовірно, зроблено в коридорах Верховної Ради.

 

 

«Сьогодні я хочу привітати лідера, дійсно лідера, своєї нації і дружнього нам народу Володимира Володимировича Путіна … Ви, дійсно, та людина, яка повернули своїй країні і своєму народові колишню велич і повагу в усьому світі. Ви – та людина, яка пишете нову історію слов’янського світу і єдності. Ви захищаєте мораль, віру. Ви той, чиє ім’я записано в історію людства як ім’я великого правителя. Нехай прибуде з вами сила», – говорить Кива.

Українців обурила така поведінка нардепа.

«На цьому відео ми бачимо всього-на-всього раба, який шукає свого пана. Той буде  його принижувати, вбивати, але раб продовжуватиме цілувати ноги «покровителю». Такі раби не лікуються, не перевиховуються, вони просто помаленьку вимирають, як мамонти, – каже LMN волонтер, учасник російсько-української війни Тарас Елейко. – Так, прикро, що ця особина своєю поведінкою принизила сильну українську націю. Показала агресору, що й серед нас трапляються раби. Але не варто таких убогих душею сприймати всерйоз. Їх треба ігнорувати».

Також боєць припускає, що тут не обійшлося без втручання російських спецслужб.

«На мою суб’єктивну думку, тут спрацювали московитські спецслужби і користолюбство Киви – насипали йому грошей за цей відеоролик, аби підняти дух інших гоїв та любителів «рускава міра». А ще раб надіється на гарантований шалаш і миску гнилих помий в Ростові, коли тікатиме з України», – додає Тарас Елейко.

Фото та відео: УП

Відео