У Стрию відкрили дев’ятий в Львівській області Дія.Центр | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Стрию відкрили дев’ятий в Львівській області Дія.Центр
20 Липня, 19:18

У Стрию відкрили дев’ятий в Львівській області Дія.Центр

Сьогодні, 20 липня, у Стрию відкрили новий Дія.Центр, який є вже дев‘ятим у Львівській області. Як розповіли у Львівській ОВА, у новому ЦНАПі можна буде отримати майже чотири сотні адміністративних послуг.

Зазначимо, приміщення центру надання адміністративних послуг відкрили після проведення капітального ремонту всередині та закупівлі необхідного обладнання.

«Приїхавши сюди я побачив разючу відмінність між старим ЦНАПом та новим ДІЯ-центром. Він не лише світліший та сучасніший, але й перш за все доступніший для усіх верств населення. Сподіваюся, що це оновлення позитивно вплине не лише на персонал, який тут працює, але й на відвідувачів, які зможуть тут не лише отримати необхідні адміністративні послуги, але й позитивний заряд емоцій на цілий день. Хочу наголосити, що цей центр є лише черговим кроком до наближення адмінпослуг до мешканців Львівщини, адже ми хочемо мати такий центр в кожній громаді нашої області», – зазначив заступник голови Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін.

Новий Дія.Центр обслуговуватиме майже 100 тисяч мешканців Стрийської територіальної громади, тут надаватимуть 386 адмінпослуг.

Зокрема у Центрі можна буде отримати наступні послуги: реєстрація місця проживання, реєстрація речових прав на нерухоме майно, послуги у сфері земельних відносин, реєстрація бізнесу, архітектурні питання, пільговий проїзд, видача водійських посвідчень, видача паспортних документів, соціальні послуги, послуги ДРАЦС, Є-малятко, Е-ветеран та інші.

Відео