У Стрийській лікарні розпочали ІФА-тестування на коронавірус | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Стрийській лікарні розпочали ІФА-тестування на коронавірус
03 Червня, 20:25

У Стрийській лікарні розпочали ІФА-тестування на коронавірус

Сьогодні, 3 червня, у Стрийській міській лікарні розпочали проводити ІФА-тестування пацієнтам, що лежать в лікарні з підозрою на коронавірус, а також медперсоналу, котрий надає їм медичну допомогу. Ця лікарня першою в районах області почала проводити такі перевірки, – пише Захід.нет.

Тести для проведення ІФА- тестувань лікарня закупила сама.

«Сьогодні провели 28 ІФА-тестів пацієнтам, які лежать у лікарні, і медпрацівникам, які надають медичну допомогу хворим з коронавірусом і з підозрою на це захворювання. Отримали два позитивні результати від пацієнтів. У медперсоналу результати негативні», – повідомив головний лікар Стрийської міської лікарні Осип Бегей.

Пацієнтам, в яких є позитивні результати після ІФА-тестування проведуть ПЛР-дослідження. Цього тижня таке тестування розпочнуть робити також у Центрі громадського здоров’я, службі крові та міських лікарнях Червонограда, Новояворівська і Золочева.

До слова, Стрийська міська лікарня визначена лікарнею другого рівня, в якій лікують хворих на коронавірус та з підозрою на це захворювання. Зараз у ній перебуває 32 пацієнти.

Нагадаємо, ІФА-тестування проводять беручи у пацієнта кров з вени, визначають наявність імуноглобулівнів: імуноглобулін М вказує на те, що йде гострий процес захворювання, а імуноглобуліну G, – що людина перехворіла або зустрілася з вірусом і у неї виробилися антитіла.

Відео