Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Стрийській райлікарні закрили терапевтичне відділення: на COVID-19 похворіли медики
16 Травня, 19:48
logo-black

У Стрийській райлікарні закрили терапевтичне відділення: на COVID-19 похворіли медики

У Стрийській центральній районній лікарні вимушено закрили терапевтичне відділення та дезінфікують його. Таке рішення адміністрація медзакладу прийняла через  інфікування медичних працівників відділення на COVID-19. Діагноз уже підтвердили у двох лікарів, яких госпіталізували, та у медсестри, яка перебуває на самоізоляції.

«У трьох медичних працівників ПЛР-тестуванням виявили коронавірус. Двох з них у стані середньої важкості довелося госпіталізувати у Львівську обласну інфекційну лікарню. У третьої хворої недуга має легкий перебіг, тому вона лікується вдома. Шестеро медпрацівників були під підозрою – мали симптоми ГРЗ. Але, у них, на щастя, коронавірус не підтвердився, тому вони перебувають на амбулаторному лікуванні. Ще 30 працівникам лікарні провели ПРЛ-тести. Через перезавантаження лабораторій поки результатів не отримали. Та за останні три дні у жодного з них не було ознак хвороби. Якщо результати прийдуть від’ємні, зможемо говорити про відкриття терапевтичного відділення», – розповідає LMN директор Стрийської райлікарні Олексій Ігнатов.

У лікарні кажуть, що напередодні в стаціонарний відділ доправили кількох пацієнтів із пневмонією. Згодом виявилося, що вони інфіковані COVID-19. Припускають, що медики могли заразитися від них.

«Цього точно ніхто не може стверджувати. Хтось з медпрацівників міг інфікуватися за стінами лікарні і заразити колег. Хоча у нас суворі карантинні обмеження, та не виключаємо варіанту, що хтось з відвідувачів міг занести. А, можливо, й від пацієнтів. Коли до нас потрапляють хворі, в яких діагностовуємо пневмонію, то скеровуємо в львівську інфекційну лікарню, в госпіталь у Винниках, або ж у Центр легеневого здоров’я. Буває, що  згодом дізнаємося, що хтось з тих пацієнтів, таки був інфікований COVID-19. І хоча у нас лікарі працюють, дотримуючись усіх заходів індивідуального захисту, ніхто з них на 100 відсотків не застрахований».

 

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини