У Стрийському районі підпільно виготовляли пальне в особливо великих масштабах – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Стрийському районі підпільно виготовляли пальне в особливо великих масштабах
02 Травня, 17:19

У Стрийському районі підпільно виготовляли пальне в особливо великих масштабах

Правоохоронці викрили на Львівщині підпільне виробництво пального. Злочинна групу виробляла його у промислових машстабах – приблизно 5 тонн дизпалива та бензину щодня.

Про це розповіли у Поліції Львівської області:

“Нафтопродукти сумнівної якості ділки реалізовували через мережу підконтрольних АЗС. За результатами обшуків поліцейські вилучили обладнання та 40 000 літрів нафтопродуктів на 7,5 млн грн. Викрили учасників злочинної групи та припинили діяльність підпільного виробництва пального оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції спільно з колегами-правоохоронцями”.

Поліцейським вдалось встановити місце місцяк знаходження «заводу», реалізації пального та всіх учасників угруповання.

Виявилось, що організували нелегальний бізнес керівники комерційних структур та залучили осіб, обізнаних з технологічними процесами переробки нафти. На потужностях нафтопереробного комплексу, що знаходився в Стрийському районі, ділки налагодили повний цикл виробництва дизельного пального та бензину.

“На заводі позмінно працювало по два технологи, а виробничі можливості дозволяли отримувати до 5 тонн нафтопродуктів на день. Надалі готову продукцію реалізовували через мережу підконтрольних АЗС в Стрийському районі за цінами, значно нижчими за ринкові”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Жодних дозволів та підтверджуючих документів про якість та походження пального у ділків не було. 30 квітня провели обшуки на території нафтопереробного комплексу та вилучили майже 40 000 літрів нафтопродуктів: 18 тис. літрів дизельного пального, 8,6 тис. літрів бензину, 5,1 тис. літрів керосину та 6 тис. літрів нафти, спецобладнання та «чорнові» записи.

Загальна вартість вилученого сягає 7,5 млн грн.

Учасникам вже повідомили про підозру.

Відео