У Стрию підприємці виготовляли токсичні антисептики | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Стрию підприємці виготовляли токсичні антисептики
02 Липня, 20:05

У Стрию підприємці виготовляли токсичні антисептики

У Стрию правоохоронці викрили цех, на якому виробляли небезпечні для здоров’я антисептики. Декілька підприємців організували в орендованих складських приміщеннях кустарне виробництво антисептиків. Про це повідомляє пресслужба СБУ Львівщини.

Як сировину, вони використовували омивач для автомобільного скла, до якої входить токсична речовина етиленгліколь. Підробку зловмисники збували населенню під виглядом неіснуючого бренду через онлайн-платформи та власний інтернет-магазин. За попередніми підрахунками, щотижня вони виробляли до 3 тонн фальсифікату.

“За висновками експертів, тривале використання таких «дезінфекторів» може завдати значної шкоди організму та спровокувати виникнення важких захворювань. Наразі вживаються заходи із вилучення небезпечних речовин із продажу”, – кажуть правоохоронці.

Як повідомила прокурорка Львівщини Ірина Діденко, антисептики продавали під маркуванням “Antibacterial Virus Protection”. Обсяги збуту складали близько 17 тис. грн щодня.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили 2 тонни готової продукції, 1 тонну сировини, 3 тис. ємностей для фасування підробки, 35 тис. етикеток та фінансово-господарські документи, які підтверджують протиправну діяльність.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції. Зараз тривають слідчі дії.

Фото Ірини Діденко.

Відео