Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Стрию скандал через російську музику
05 Грудня, 14:51

У Стрию скандал через російську музику

Віра Потічна

Вже кілька днів у соціальних мережах активно обговорюють конфлікт, що виник між мешканцем Стрия 25-річним Андріаном Бурієм та працівниками нічного клубу “Сейф”. У закладі хлопцеві відмовили вимкнути російську музику. “Львівська мануфактура новин” поспілкувалася з обома сторонами інциденту.

“Це була п’ятниця 30-го листопада, вечір. Ми з друзями пішли відпочити в нічний клуб “Сейф”. Останніми роками рідко туди ходжу. Спочатку крутили англомовні пісні. Я підійшов до ді-джея, попросив включити українську. Заплатив за замовлення гроші. Все було нормально. Пісня закінчилася, через якийсь час увімкнули російську попсу. Це дуже різало вухо. Підійшов, зробив зауваження ді-джею. Той відказав, що тут він фахівець і краще знає, що йому крутити”, – розповідає “LMN” стриянин Андріан Бурій.

Поки хлопець з’ясовував з ді-джеєм щодо музики, до них підійшов охоронець.

“Став розказувати мені про те, що їм подобається російська музика. А потім – що йому Україну нема за що любити, мовляв, нічого доброго вона для нього не зробила, додав про владу і пішло-поїхало. Між нами почалася вже жорстка розмова. Влада владою, але на Сході гинуть наші хлопці, в Керчі в полон забрали наших моряків, а тут в мирному Стрию ми слухаємо російську гидоту. Мене це розізлило. Дозволив собі сказати кілька нецензурних слів. Показав жестом куди їм йти, та й покинули з друзями цей заклад”, – додає хлопець.

Наступного ранку Бурій описав ситуацію та виклав в соціальній мережі. Під постом на хлопця посипались погрози.

“Писали, що мене знайдуть, що так мені це не минеться. Але мені не страшно. По-перше, я знаю, що захищаю, по-друге, якщо зі мною щось і трапиться, то матиму, з чим іти до суду. Цими коментарями зафіксовані всі погрози. Ситуація насправді дуже здивувала. Бо в закладі було багато місцевих, і всі спокійно танцювали під музику країни, що веде з нами війну. Українського продукту ніхто не вимагав, як і ніхто, крім моїх друзів, не захищав мою позицію. Я зараз живу в Польщі, маю там роботу. У вихідні з тамтешніми друзями працюємо ді-джеями. Крутимо для української громади рідну музику. І це всім подобається. Російське не проходить. А тут отакий спротив”, – каже Андріан.

У самому ж клубі заперечують факт неприязного ставлення до української музики.

“У нас крутять таку музику, яку замовляє публіка. Платять за російську – вмикаємо її, платять за українську – виконуємо побажання. Здебільшого у нас лунає клубна музика. Хлопець щось собі вигадує. Певно, хотів просто дістатися до чогось, бо трохи випив. У нас бувають і хлопці, що в АТО служили, і всіх все влаштовує”, – коментує телефоном “LMN” власник закладу “Сейф”. Представився Юрієм.

Репутація у закладу “Сейф” у Стрию неоднозначна. Раніше ЗМІ вже повідомляли про скандал, пов’язаний із зникненням двох дівчат, які начебто відвідували цей клуб. А також про аварію в місті, яка була вчинена, ймовірно, за участі власника цього диско-бару. Тоді люди мало не вчинили самосуд над водієм, який на шаленій швидкості в’їхав в огорожу і частиною паркану ледь не вбив дитину.

Схожі новини