У Стрию створять логотип міста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Стрию створять логотип міста
11 Лютого, 18:19

У Стрию створять логотип міста

У Стрию відбулася зустріч ініціативної групи. На ній  обговорили питання створення логотипу міста.

Ініціатор ідеї – стриянин  Михайло Шмігельський. Він запросив небайдужих містян, створив ініціативну групу та сформував першу повноцінну пропозицію розробити логотип міста.

Мова йде про участь у Brandville. Це соціальний проект студії дизайну Logogo. Він спрямований на покращення візуального іміджу українських сіл та громад.

Шмігельський подав попередню заявку на участь у цьому конкурсі проектів і вже отримав схвалення. Однак, для повноцінної участі у конкурсі потрібно виконати усі процедурні кроки. Саме тому Михайло звернувся до громадських організацій, активістів, свідомих стриян та влади міста.

Під час зустрічі ініціативної групи присутні вели палку дискусію. Містяни вагались, чи варто зупинятись на одному проекті, чи проведуть вони якісну роботу у такі короткі терміни.

У логотипі міста має зображатися те, з чим асоціюється Стрий. У ньому повинні бути присутні думки мешканців міста і гостей. Логотип має привертати увагу туристів, має нести асоціації та позитив.

Для участі у Brandville, до кінця лютого необхідно подати повноцінну заявку. Після цього представники проекту приїдуть на три дні у місто, зустрінуться з активними стриянами, аби пізнати місто.

Пізніше вони почнуть творити логотип Стрия. Уже з готовим продуктом вони повернуться для презентації, пояснять  ідею, зміст та задум.

Час, який залишився до кінця терміну подачі заявок, стрияни використають, аби зрозуміти, що для них означає місто Стрий.

Для цього в одній із груп у соціальній мережі створили  опитування, де кожен міг додавати свої варіанти. З них відібрали найактуальніші й запропонували їх до повторного голосування вже у різних групах та сторінках. На основі зібраної інформації, будуть формувати побажання стриян для представників Brandville.

Наступна зустріч ініціативної групи відбудеться вже 15 лютого об 11:00 у приміщенні Народного дому, передає місцеве видання «245.ua».

Фото: galinfo.com.ua

Відео