Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У суботу проведуть пробне ЗНО
14 Березня, 17:15

У суботу проведуть пробне ЗНО

Реєстрація на ЗНО-2019 триває до 25 березня. До цього часу можна внести зміни в реєстраційні дані учасників ЗНО та перереєструватись.

«Вживаємо заходів, щоб цей процес пройшов злагоджено, беземоційно і якомога зваженіше й організовано у межах Львівської області. Зареєстровано понад 20 тис. учасників основної сесії, але наразі це не весь контингент осіб, які би мали бути зареєстровані», – зазначила Любомира Мандзій, – пише ZIK

Директор Львівського центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк нагадала: для випускників закладів освіти, які здають ДПА, термін реєстрації на ЗНО спливає 18 березня. Перереєстрацію, внесення змін у реєстраційні картки, вибір предметів можна здійснити до 25 березня. Для випускників минулих років реєстрація триває до 25 березня (за поштовим штемпелем).

«Із очікуваних 23 тис. учасників на сьогодні зареєстровані 21 тис. Ще десь 2 тис. карток випускників Львівської області в дорозі. Переглядаючи заклади освіти, бачимо, що нема таких, що не почали реєстрацію, але є випадки, коли подано неповний пакет. 2 тис. – це багато, тому що це ДПА у формі ЗНО. Це те, що треба зробити, щоб отримати атестат», – зазначила Лариса Середяк.

Тих, хто зареєструвався і отримав сертифікат, просять перевірити правильність заповнених даних. Якщо є помилки, необхідно вносити зміни. Середяк наголосила, що вхід у пункт тестування дозволений із сертифікатом і з оригіналом паспорта. Тим, хто буде перереєстровуватись чи змінювати предмет, потрібно прислати повний пакет документів.

Додатковий період реєстрації з 3 до 20 травня передбачений для тих, хто з поважних причин не зміг вчасно зареєструватися на основну сесію, а це учасники АТО чи люди з окупованих територій.

Серед особливостей ДПА директор Львівського РЦОЯО відзначила: передбачено, що учні, які навчаються у заочних класах, вечірніх школах будуть проходити ДПА безпосередньо у своєму навчальному закладі. Вони не реєструються на ДПА у формі ЗНО.

У суботу 16 та 23 березня буде проходити пробне ЗНО. На участь у пробному ЗНО у Львівському центрі зареєструвалися понад 20 тис. учасників.

 

 

Схожі новини