У театрі імені Марії Заньковецької покажуть прем’єру вистави “мовою тіла” за всесвітньовідомим романом «1984» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У театрі імені Марії Заньковецької покажуть прем’єру вистави “мовою тіла” за всесвітньовідомим романом «1984»
04 Січня, 16:38

У театрі імені Марії Заньковецької покажуть прем’єру вистави “мовою тіла” за всесвітньовідомим романом «1984»

Наступних вихідних, 13-14 січня, у Національному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться прем’єрна драма антиутопія «1984». Лише «мовою тіла» актори й професійні танцівники втілять один із найвідоміших романів світової літератури – антиутопію «1984» Джорджа Орвелла.

Вистава матиме назву «1984. Occupation» (1984. Окупація), адже режисерка вистави Влада Бєлозоренко та балетмейстер Олексій Бусько переосмислюють сюжет роману крізь призму подій війни в Україні.

«Ця постановка нагадуватиме нам і світу, що поруч з фізичною війною щодня в окупації точиться інша війна – війна людини за свою людяність, за свою особистість та волю», – розповідає режисерка.

За задумом постановниці ця історія завершиться світлом та надією на зцілення. Режисерка Влада Бєлозоренко поставила понад 70 вистав, однак вперше співпрацює із трупою театру імені Марії Заньковецької. У виставі вона втілює особистий досвід: батьки режисерки прожили в окупованій росією Херсонщині 8 місяців.

Музичний супровід вистави «1984. Occupation» здійснив український композитор Антон Байбаков, сценографію та костюми – Алія Байтенова.

Відео