Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У трьох громадах Львівщини підсилили систему оповіщення
05 Травня, 15:37

У трьох громадах Львівщини підсилили систему оповіщення

У квітні коштами обласного бюджету закупили обладнання оповіщення для Радехівської міської, Боринської селищної, Ралівської сільської територіальних громад. Також кошти передбачили для Головного управління ДСНС області, інформують у Львівській ОВА.

У межах Комплексної програми «Безпечна Львівщина» продовжується фінансування видатків на придбання та встановлення обладнання та сучасних сигнально-гучномовних пристроїв для оповіщення, що є особливо актуальним в умовах російської агресії. Днями з обласного бюджету на умовах співфінансування для чотирьох громад області виділили 288,1 тис. гривень. А з початку року із передбачених Програмою 2,4 млн грн для 18-ти громад і департаменту з питань цивільного захисту вже загалом профінансовано 2 млн гривень, – зазначили тут.

Разом з цим за минулий місяць на теренах області додатково встановили 21 електронну сирену. Роботи з встановлення обладнання продовжуються.

В ОВА також зазначили, що Міжнародному центру миротворчості та безпеки, для відновлення об’єктів інфраструктури виділили 5 млн. грн, з яких вже профінансували 4 млн. грн.

 

Схожі новини