Оновлені укриття тепер у таких закладах освіти:
- Львівська правнича гімназія
Загалом укриття гімназії має 3 входи для різних вікових груп. Цьогоріч відремонтували сектор для середньої школи — тепер він вміщує понад 700 дітей. Тут залили стяжку, уклали плитку, очистили й пофарбували стіни та стелю, а також провели електрику. Також триває ремонт сектору для старшої школи.
- Ліцей № 37
Тут капітально оновили укриття початкової школи, збільшили й перепланували простір, облаштували окремі класи, в яких зможуть перебувати більше 200 дітей. В укритті залили нову бетонну стяжку, поклали керамічну плитку, очистили й полакували стіни, встановили потужну вентиляцію та провели електрику.
- Садочок «Пізнайко»
В укритті суттєво збільшили площу, адже через висоту підвалу 1,2 м один із секторів досі був недіючим. Відтак тут понизили рівень підлоги до 2 м, залили стяжку, поклали плитку, відремонтували стіни, облаштували санвузол та вентиляцію. Тепер тут можуть безпечно вміститись усі групи вихованців садочка.
Окрім того, в садку № 179 тривають роботи з облаштування нового укриття. Із тих же причин, що й у “Пізнайку”, приміщення досі не використовували. Роботи планують завершити до кінця року. Вартість робіт становить 1,4 млн грн
Як зазначити у департаменті освіти та культури ЛМР, у 93% львівських шкіл та садочків є власні безпечні укриття. Решту — користуються облаштованими поблизу.