Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Трускавці люди вже другу добу не мають води
04 Січня, 16:44

У Трускавці люди вже другу добу не мають води

У курортному Трускавці місцеві жителі вже другу добу поспіль не мають води. Причина у тому, що «Трускавецький водоканал» не уклав договір на водопостачання на 2022 рік із «Дрогобичводоканалом».

Останні в офіційній заяві вказують, що представники «Трускавецького водоканалу» затягують з підписанням документів на водопостачання. Окрім того, станом на 3 січня «Трускавецький водоканал» заборгував комунальникам 12,5 млн грн.

«Ще 5 листопада 2021 року КП«Дрогобичводоканал» повідомило ТзОВ «Трускавецький водоканал» про завершення дії згаданого договору опівночі 1 січня 2022 року. Більше ніж через місяць, 8 грудня, затягуючи час, керівництво «Трускавецького водоканалу» звернулося з проханням про надання проєкту нового договору. Відповідно до законодавства наше підприємство вимагало надати пакет необхідних документів. Однак до 31 грудня підприємство цього так і не зробило, чим остаточно зірвало можливість підписання договору», – розповідають у КП «Дрогобичводоканал» .

Натомість у мерії Трускавця стверджують, що всі необхідні документи підписали. А відсутність води поясннють проривом у водопроводі.

Тим часом трускавчанам вривається терпець. У соцмережах люди пишуть, що готові до радикальних дій.

Схожі новини