Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Трускавці нажилися на квартирі сироти
22 Січня, 13:43

У Трускавці нажилися на квартирі сироти

19-річний Богдан Брилянтов із міта Трускавця нещодавно отримав квартиру. Житло йому купила міська рада, як дитині-сироті, за державні гроші. Вселитися в нову оселю хлопець мав на новий рік, але й досі там немає ніяких умов. Підрядник, що виконував ремонтні роботи, закупив дешеві матеріали, взяв гроші і утік.

Богдан отримав квартиру на 10 поверсі загальною площею 41,3 квадратних метри, – пише Джерела Трускавця

«У документах зазначалося, що житло придбане за 529, 7 гривень, це 13 тисяч гривень за метр квадратний. Коли перевірили інформацію забудовника, виявилось, що він розпродує квартири за ціною 9, 900 за квадратний метр», – розповідає тітка  хлопця Олена.

На ремонтні роботи в оселі Брилянтова міська рада виділила 133 тисячі гривень. У своєму ж кошторисі підрядник задокументував суму трохи більше 120 тисяч гривень. Але і сам підрядник економив як міг, матеріали закуповував вдвічі, а то і втричі дешевші, ніж зазначав в документах.

«Економили на розетках, кабелях, грунтовці, сумішах. Писали, що купляли дорожчі, фірмові, а насправді закупляли якісь маловідомі, дешеві аналоги. От батареї. Написали, що витратили на них 7 тисяч гривень, а ми перевірили ціни в  інтернеті – насправді 4 тисячі», – додає Олена.

У квартирі Богдана також нема газу, бо відсутній газовий лічильник. У комунальному підприємстві, яке відповідає за підключення, вже після скарг, пообіцяли незабаром все виправити.

«Зараз чекаємо комісію, аби зафіксувала всі ці численні порушення. Потім, сподіваємося, нам самим дозволять обирати підрядника, який би довиконав ремонтні роботи в оселі. Бо до колишнього підрядника додзвонитися не можемо вже три тижні. Закинув усе і щез. Хоч дивує і позиція міської влади. Якось підряднику підписали проміжний акт виконаних робіт на суму більше 60 тисяч, хоча ніхто виконання тої роботи і не перевіряв. Вони залили таку тонку стяжку, що перейтись по хаті неможливо, все провалюється. Стелі, зазначено, що вже пофарбовані, а до того ніхто й не брався», – додає жінка.

ФОТО: Правда.іф (ілюстративне)

Схожі новини