У Трускавці світлини героїв АТО розмістили на паркані будмайданчика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Трускавці світлини героїв АТО розмістили на паркані будмайданчика
13 Червня, 14:21

У Трускавці світлини героїв АТО розмістили на паркані будмайданчика

Фотографії місцевих учасників АТО, які розмістили на паркані будмайданчика бульвару Тарасевича у центрі Трускавця, викликав хвилю обурення серед людей. Цього тижня питання обговорювали навіть на сесії міської ради.

Місцевий депутат Микола Сеньків каже, з вимогою перемістити світлини загиблих земляків на фронті, звернулася до нього сестра загиблого атовця Артура Гулика. Чоловік загинув під Слов’янськом, – пише сайт “Джерела Трускавця”

«Вважаю найкраще було б облаштувати у Трускавці сквер пам’яті загиблих учасників АТО, як це зробили наші міста сусіди. Це не є колосальні кошти, слід вибрати затишне місце, до якого можна прийти і схилити голову перед нашими героями», – каже Сеньків.

Своє бачення проблеми одразу озвучив і мер міста Андрій Кульчинський. З його слів, задум створити сквер пам’яті таки є, однак він вимагає чималих капіталовкладень.

«Минулого року ми про це думали, хотіли реконструювати Меморіал Слави на вулиці Дрогобицькій, однак на втілення ідеї потрібно 4-5 мільйони гривень. І на додачу до всього цей проект слід розпочати і завершити в один рік, оскільки по-іншому люди нас не зрозуміють. Наразі таких фінансів місто немає. Окрім цього маємо багато запитів від трускавчан на ремонт будинків», – пояснив мер.

 

Відео