У центральному сквері Городка під корінь вирубують берези | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У центральному сквері Городка під корінь вирубують берези
26 Лютого, 12:21
logo-black

У центральному сквері Городка під корінь вирубують берези

Тетяна Пасічник

У сквері, що біля Городоцької міської ради, комунальники повністю спилюють берези, які росли там роками. Мешканці обурюються. Кажуть, у місті немає жодного громадського місця, де можна провести час з сім’єю або друзями.

“Чим ви збираєтесь дихати? Бруківкою? Чи тетраетилсвинцем ,який буде осідати на землю при відсутності дерев? Я собі не уявляю сквер без дерев, – каже місцева жителька Марта Шудрава. – Ніхто нового нічого не посадив. Задумайтесь, чи є у нас хоть один приклад громадського місця, яке привели в порядок і там гарно. Хоть одну фотку покажіть, де я можу погуляти з дитиною”.

Комунальники пояснили, що вирубка дерев була необхідною. У місті облаштовують освітлення центральної вулиці. Через це працівники вимушені спиляти декілька берез. Однак, це не одна причина.

“Вирубують не всі дерева, а лише ті, які заважають роботі та можуть бути небезпечними. Вони торкатимуться дротів, тому це неприйнятно. Також однією з причин є дитячий майданчик, який недалеко розташований. Є велика ймовірність, що сухі гілля можуть впасти комусь на голову і спровокувати трагедію”, – пояснюють у комунальному підприємстві.

Фото: Марта Шудрява

Відео