Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У центрі Довженка відбудеться унікальна музична казка «Петрик і Вовк»
09 Грудня, 19:39

У центрі Довженка відбудеться унікальна музична казка «Петрик і Вовк»

11 грудня о 19:00 у Культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка музиканти Академічного Симфонічного оркестру Львівської національної філармонії зіграють музичну казку “Петрик і Вовк” за однойменним мотивом твору Сергія Прокоф’єва.

Симфонічна казка “Петрик і вовк” є унікальною тим, що завдяки цьому твору діти легко із задоволенням знайомляться із інструментами симфонічного оркестру. Кожен персонаж у казці представлений тембром того чи іншого інструмента: Петрик – група струнних; Дідусь – фагот; Пташка – флейта; Кішка – кларнет; Вовк – валторни; постріли мисливців – литаври й барабан.

“Петрик і вовк” без перебільшення один із найвідоміших у світі музичних творів для дітей. Також “Петрик і вовк” є одним з класичних творів, які записують найчастіше. За ці роки було здійснено понад 400 записів різної автентичності на понад десятку мов. Текст твору, який належить композитору, чергується із музикою та висвітлює і характери героїв.

«Петрик і вовк» уже був озвучений президентами Біллом Клінтоном і Михайлом Горбачовим. Цю казку озвучували акторки Шерон Стоун, Софі Лорен і актор Антоніо Бандерас, рок-музиканти Девід Боуї, Еліс Купер і Стінг.

У концерті оркестру філармонії роль оповідача віддана Олегові Пригоді, який полюбився слухачам у серії Family concerts. Виконавці: Наталія Кожушко, флейта Михайло Закопець, гобой Дарія Кузьменко, кларнет Андрій Ткачук, фагот Назар Базів, валторна Олег Пригода, оповідач Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог. Квитки можна придбати тут: https://kasa.in.ua/ua/lviv/children/muzicna-kazka-petrik-i-vovk?fbclid=IwAR3mp7Ezq8NMFwRE6IexfNrNeAyuUZhyn30w3_kM3PTlssm8wT8F2B0f-Oc. Або у касі філармонії та Довженка.

 

 

Схожі новини