У Центрі легеневого здоров’я вперше провели малоінвазивну операцію на меніску | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Центрі легеневого здоров’я вперше провели малоінвазивну операцію на меніску
12 Грудня, 18:02

У Центрі легеневого здоров’я вперше провели малоінвазивну операцію на меніску

У КНП ЛОР «Центр легеневого здоров’я» вперше провели артроскопію – сучасну малоінвазивну операцію, за допомогою якої лікують травми та захворювання суглобів.
За допомогою артроскопа, камери та спеціальних інструментів пацієнту, який травмувався під час заняття лижним спортом, команда хірургів-травматологів здійснила аутотендопластику, відновивши передню схрещену зв’язку – меніск.
Операцію провели з допомогою новітньої німецької стійки ACKERMANN, яку нещодавно купила медустанова. Таке обладнання використовується для діагностики та лікування у сучасній реконструктивній ортопедії та відновній хірургії.
Метод лікування є малоінвазивним. Операція здійснюється з допомогою двох отворів в коліні та невеликого розрізу, необхідного для забору трансплантата. Метод мінімізує ризики та косметичні дефекти, сприяє швидкому відновленню, зменшує час на реабілітацію пацієнта.
“З допомогою артроскопії можна оперувати розрив меніска, пошкодження передньої схрещеної зв’язки, загальні пошкодження зв’язок суглоба. Застосовується також для огляду плечового і колінного суглобів.
Травма меніска є поширеною серед спортсменів, зокрема у футболістів та лижників. Завдяки сучасним технологіям й майстерності хірургів пацієнт зможе повернутися до нормального життя та спорту буквально за пів року”, — йдеться у повідомленні.
Адреса центру: Львівський район, с.Виннички, вул. Медична, 2 (на виїзді зі Львова, кінець вул. Зеленої).

Детальна інформація за телефоном (032) 236-89-81.

Відео