У центрі Львова молодики вибили чоловіку з рук телефон через зауваження про російську музику (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У центрі Львова молодики вибили чоловіку з рук телефон через зауваження про російську музику (ВІДЕО)
08 Травня, 20:25

У центрі Львова молодики вибили чоловіку з рук телефон через зауваження про російську музику (ВІДЕО)

У центрі Львова молодики у Land Rover слухали російську музику. Небайдужі перехожі написали заяву до поліції. Про це повідомив журналіст Роман Гурський.

За словами Романа, у неділю, 7 травня, близько 18:30 год. біля пам’ятника Адаму Міцкевичу з припаркованого Land Rover гучно лунала російська музика.

«Львів, 2-й рік повномасштабного вторгнення, Лєпс на всю вулицю. Я вирішив зробити зауваження, тому ввімкнув камеру на телефоні і підійшов до пасажирського сидіння. Пасажир скрутив те позорисько, яке звучало, і намагався прислухатись до того, що я говорю. Це важливо, бо власник авто може “зіскакувати” і казати, що він не знає цього хлопця. Погодьтесь, коли ви когось підвозите, та людина не лізе до програвача», – повідомив Роман.

Один з пасажирів авто одразу почав погрожувати, лаятися, спробував вибити з рук журналіста телефон та вдарити його в обличчя. Окрім того, хлопець вважає, що музика не має бути «в зоні політичних конфліктів».

Роман Гурський звернувся до патрульних неподалік, однак парубки встигли втекти, залишивши автомобіль на паркувальному майданчику.

8 травня журналіст написав заяву у поліцію. За словами правоохоронців, дії молодиків – це дрібне хуліганство і їм загрожує адміністративна відповідальність.

Відео