У центрі Львова відкрили фотовиставку «Серцем народжені» про прийомні сім’ї (ВІДЕО) – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У центрі Львова відкрили фотовиставку «Серцем народжені» про прийомні сім’ї  (ВІДЕО)
01 Червня, 15:16

У центрі Львова відкрили фотовиставку «Серцем народжені» про прийомні сім’ї (ВІДЕО)

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Львові, на площі Ринок, відкрили фотовиставку «Серцем народжені». Героями проекту стали прийомні батьки та діти, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу.

Про це повідомили у міській раді.

Загалом, у виставці представлено фото 16 сімей, які прийняли дітей у свої родини. Однак, один зі стендів залишили порожнім – із написом «Тут може бути фото саме вашої родини».

«Цінність таких проєктів в тому, що тут можна побачити справжню безумовну любов. Бо в людей, які виховують не своїх рідних дітей, але виховують їх як рідних, є чому повчитися. Повчитися саме безумовної любові. Під час роботи було стільки сміху, емоцій, радості. Такі теми – надважливі, вони торкають серце і душу, бо це – про любов», – розповідає фотографиня проекту Катерина Птаха.

12-45
10-36

Побачити фотовиставку перед Ратушею можна буде до 3 червня. Потім її перенесуть ТРЦ «Victoria Gardens» до середини червня.

Мама-вихователька одного із дитячих будинків сімейного типу розповідає, що не потрібно боятися приймати дітей у свої родини. Це дуже відповідальний крок, проте це дарує неймовірне відчуття і усвідомлення допомоги.

«До своєї мрії – усиновити дітей, ми йшли довгі роки. Спершу ми були патронатною сім’єю, а потім стали прийомними батьками. Я дуже раджу всім не боятися, якщо маєте в серці бажання взяти дитину. Ми маємо семеро прийомних дітей з різними долями, але ми знаходимо спільну мову», – каже Яна Король, мама-вихователька будинку сімейного типу.

15-33

До слова, наразі на обліку в управлінні «Служба у справах дітей» Львівської міської ради є 521 дитина, і з них 460 – влаштовані у сімейні форми виховання (це 91%).

Відео