Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У центрі Львова власник прокатних машинок заблокував роботу евакуатора
14 Жовтня, 19:42

У центрі Львова власник прокатних машинок заблокував роботу евакуатора

Сьогодні, о 17.00, біля Оперного театру у Львові власник прокатних машинок Олег Спиридонов під час спроби конфіскації електросамоката заблокував роботу евакуатора. Під час сутички з працівниками «Муніципальної варти» чоловік виліз на евакуатор і заявив, що не буде злазити, поки йому не повернуть конфісковану техніку, передає Zaxid.net.

На місце викликали поліцію, однак чоловік не спускався з даху евакуатора.

72434423_2514276365292640_6285202497552252928_n

«Ми виконували ухвалу Львівської міськради, якою заборонено проводити господарську діяльність на площі перед Оперним театром. Під час евакуації електросамоката цей пан виліз на евакуатор і заявив, що не буде злазити, поки йому не повернуть машинки. Сьогодні ми завантажили один електросамокат, однак від кінця літа за три рази вилучили у нього 15 машинок», – розповів керівник «Муніципальної варти» Богдан Мільяр.

Мільяр також повідомив, що «Муніципальна варта» планує подавати на підприємця до суду позов через простій евакуатора.

«Цей ж автомобіль використовується для евакуації порушників паркування. Тому будемо дивитися на кількість викликів, які надійдуть, поки триває інцидент. Порахуємо збитки і будемо виставляти йому рахунок в рамках цивільного позову», – уточнив керівник «Муніципальної варти».

Зазначимо, діяльність атракціонів на проспекті Свободи заборонена від 2015 року, однак підприємці й далі продовжують здавати електромашинки в оренду. Час від часу «муніципали» конфісковують частину прокатних машинок, але підприємцям вдається їх собі повертати через суди. Здачею електромашинок на площі біля Оперного переважно займаються два підприємці.

Олег Спиридонов найчастіше конфліктує з «муніципалами». У 2016 році він вкусив працівника «Муніципальної варти», через рік побився з кількома із них, а у вересні 2019 року – вдарив ногою і порізав руку правоохоронцю.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини