Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У центрі Львова виникла пожежа: перекрили рух (Відео)
15 Вересня, 14:26
logo-black

У центрі Львова виникла пожежа: перекрили рух (Відео)

Сьогодні, 15 вересня, на вулиці Князя Романа, 32, що у центрі Львова, виникла пожежа. Вогонь розгорівся на горищі чотириповерхового будинку. На місце виїхали шість пожежних автомобілів. Рух вулицею повністю перекрили.

За попередньою інформацією, пожежа трапилася на останньому поверсі житлового будинку. На місці працюють рятувальники. Попередня причина пожежі наразі не відома. Постраждалих немає.

За інформацією Zaxid.net, пожежа виникла в помешканні, що належить директору Львівської галереї мистецтв Тарасу Возняку. За даними аналітичної системи YouControl, Тарас Возняк зареєстрований в одній із квартир на вул. Князя Романа, 32.

Цей будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення. Його збудували у 1911 році за проектом архітектора Людвіка Теуша. У міжвоєнний період у будинку було фотоательє Oleografia Міколяша і Межецької. У 1920-1925 роках тут діяло архітектурно-будівельне бюро фірми Альфреда Захаревича і Євгена Червінського. Зараз на першому поверсі розміщений відділ мистецької літератури Львівської державної обласної універсальної наукової бібліотеки та дитяча бібліотека-філія №13, а на верхніх поверхах розташовані житлові квартири.

Фото та відео: ЛМН

Схожі новини