Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У центрі Львова збудують готель на 25 метрів
07 Лютого, 14:49

У центрі Львова збудують готель на 25 метрів

Сьогодні, 7 лютого, на виконкомі ЛМР погодили будівництво багатоповерхівку на пл. Міцкевича, 9. Затвердили відповідні містобудівні умови та обмеження, пише “То є Львів”

У будівлі планують розмістити готель із адміністративно-торговими приміщеннями та підземним паркінгом. Це вже другі містобудівні умови на забудову цієї ділянки. Перші видали у грудні 2018 року. Тоді максимальна висота будівель не мала перевищувати 22,4 м, цього разу – 25 м із максимальним відсотком забудови земельної ділянки.

Як зазначив під час виконкому керівник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев тепер ТзОВ «Центр розвитку нерухомості» має отримати дозвіл на початок робіт у ДАБІ та вести будівництво в межах червоних ліній – вулиць Братів Рогатинців, Староєврейської та площі Міцкевича з примиканням до наявних будинків.

Оператором готелю буде відома європейська мережа розкішних готелів Sofitel.

 

dizayn-bez-nazvi-3-768x576

«Міжнародний європейський оператор, який хоче відкрити готель, заявив, що не зможе встановити у ньому якісне вентиляційне обладнання. Тому ця добудова буде чисто технологічна. Для встановлення необхідного обладнання для вентиляції», – сказав Антон Коломєйцев.

Схожі новини