У центрі НЕЗЛАМНІ впроваджують музикотерапію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У центрі НЕЗЛАМНІ впроваджують музикотерапію
06 Жовтня, 17:48

У центрі НЕЗЛАМНІ впроваджують музикотерапію

В Центрі ментального здоров’я UNBROKEN спільно з британським композитором Найджелом Осборном впроваджують новий напрямок – музикотерапію. Як зазначають у Львівській міській раді, це ще один ефективний спосіб психотерапевтичного лікування пацієнтів із посттравматичними розладами.

«Музикотерапія стабілізує роботу мозку та допомагає людині опанувати біль, стрес, депресію та тривожність. Як наголошують медики, музика створена з певних звуків та частот, які здатні впливати на роботу головного мозку. Вони структурують його роботу та відновлюють відчуття плину часу. Знання та досвід Найджела Осборна відкривають перед нами нові горизонти в лікуванні та підтримці тих, хто пережив важкі травми війни. Для впровадження цього напрямку наші спеціалісти прослухають цикл лекцій британського композитора і згодом передаватимуть ці знання всій Україні», — каже Олег Березюк, керівник напрямку психологічної реабілітації Центру UNBROKEN.

Пацієнти центру НЕЗЛАМНІ грають у боулінг аби відновити координацію рухів, стріляють з лука аби зміцнити м’язи тіла, малюють аби здолати стрес, також, рибалять, катаються на конях, грають у більярд та готують їжу. Це нові види фізичної та психологічної реабілітації, що мають ефективні результати.

Відео