Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У тубдиспансері бачила всяке, думала, сама дасть раду»: на Львівщині нові смерті від коронавірусу
22 Квітня, 18:15
logo-black

«У тубдиспансері бачила всяке, думала, сама дасть раду»: на Львівщині нові смерті від коронавірусу

Сьогодні, 22 квітня, медики повідомили про ще два летальні випадки від вірусу COVID-19. Не стало 60-річної жінки із Яворівщини та 44-річного чоловіка із Мостиського району.

Померла жінка проживала у селі Вороців. Працювала молодшою медсестрою у Львівському обласному Центрі легеневого здоров’я.

«Марія захворіла ще на Благовіщення. Але спочатку думала, що це звичайна простуда. Кашляла, мала нежить. Трохи піднімалась температура. Але, поки особливо не дошкуляло, то лікувалася сама вдома. Марія вік пропрацювала санітаркою у тубдиспансері, всяке бачила, тому й думала, що дасть раду.  Певно хворобу й підхопила на роботі. На Вербну неділю їй стало гірше, поклали в лікарню», – розповідають в селі.

У Центрі легеневого здоров’я, куди звернулась хвора за допомогою, їй зробили ПЛР-тест. Вже за кілька днів він підтвердив наявність коронавірусної інфекції. На жаль, пацієнтка до медиків поступила вже у дуже важкому стані, крім того, мала супутні захворювання. Страждала на гіпертонію, мала ожиріння. Врятувати її не вдалось. Сьогодні вранці вона померла. У загиблої залишились чоловік, дочка та син. Рідних також перевірятимуть на наявність небезпечної недуги.

Загиблий чоловік – мешканець Мостиського району. Помер у ніч на 21 квітня. Проходив лікування у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих, що у Винниках. У медзакладі LMN повідомили, що він потрапив туди вже зі складною формою пневмонії, останніми днями перебував на ШВЛ. Чоловікові 20 квітня взяли аналіз на наявність коронавірусу. Сьогодні, вже посмертно, стало відомо про позитивний результат. Чоловік не мав супутніх недуг. Деталі будуть відомі після розтину.

Загалом на Львівщині від вірусу COVID-19 померло вже 12 людей.

Схожі новини