У Турці запровадять перевезення за е-квитками | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Турці запровадять перевезення за е-квитками
25 Березня, 11:20

У Турці запровадять перевезення за е-квитками

Громадський транспорт у Турці обладнають е-квитками. У місті вже знайшовся інвестор, який готовий вкласти у це власні кошти та обладнати маршрутки спеціальними валідаторами, за одне запустити автобусну систему обліку оплати проїзду (АСОП), пише Діло.

Нагадаємо, 22 березня управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА скерувало на погодження у Державну регуляторну службу України проект регуляторного акта “Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області”.

«Натомість інвестор буде отримувати певний відсоток від перевезень і таким чином заробляти, а це додаткові витрати, які ляжуть на плечі перевізників. Перевізники будуть сплачувати певний відсоток за користування системою обліку оплати проїзду, які функції будуть тоді у автостанцій, які також беруть певний відсоток або разовий заїзд з перевізників?», – коментує Роман Думич керівник «Тур-Авто».

Перевізників п’ять років тому уже зобов’язали через тендери обов’язково встановити gps-трекери з обов’язковим підключенням до центральної диспетчерської служби, за що кожного місяця потрібно сплачувати кошти, як диспетчерській службі, так і компанії, що надає послуги з встановлення та моніторингу трекерів.

Львівщина буде пілотною областю в Україні з впровадження електронного квитка в  приміському та міжміському внутрішньо обласному автомобільному транспорті.

ФОТО: “Турківські новини”  Facebook

Відео