Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У тигриці в зоопарку Нью-Йорка діагностували COVID-19
06 Квітня, 09:39

У тигриці в зоопарку Нью-Йорка діагностували COVID-19

У 4-річної тигриці Наді в зоопарку Нью-Йорка діагностували коронавірус. Вважається, що це перший підтверджений випадок інфікування тварини в США, передає Reuters.

За словами адміністрації зоопарку, тигриця підхопила вірус від співробітника зоопарку, який був інфікований, але не мав симптомів. Шість інших тигрів та левів також захворіли, але їхня хвороба наразі не встановлена.

У зоопарку вирішили взяти аналізи в Наді після того, як у левів і тигрів з’явилася низка симптомів, включно із сухим кашлем, хрипами та втратою апетиту. Зоопарк взяв аналізи лише в однієї тварини, оскільки для того, щоб отримати зразки, необхідно застосувати анестезію і нейтралізувати звіра.

За словами ветеринарки та посадовиці Міністерства сільського господарства США докторки Джейн Руні, наразі немає свідчень, що захворювання передається зворотнім шляхом – від тварини до людини. Центр контролю та запобігання захворюванням не рекомендує тестувати тварин на коронавірус і радить людям обмежити взаємодію з ними й мити руки після контакту.

Зазначимо, Нью-Йорк – найбільш уражене коронавірусом місто у США. Там підтвердили понад 100 тисяч випадків.

Фото: myplanet-ua.com.

Схожі новини