Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У ведучої ТСН Алли Мазур виявили злоякісну пухлину
12 Листопада, 20:52

У ведучої ТСН Алли Мазур виявили злоякісну пухлину

У відомої української телеведучої лікарі виявили злоякісну пухлину. Про це жінка написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них – відкрито і спокійно. І з рівня трагедії – переводити на рівень проблеми. Яку – можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим – в багатьох випадках. Головне – виявити вчасно. Тому я вирішила розказати вам. У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я – починаю боротися, – каже телеведуча. – Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань”.

Алла Мазур закликала усіх жінок, особливо тих, яким за 45 років, проходити профілактичний огляд хоча б раз на рік. І зробити це – невідкладно.

“Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя” . – говорить жінка.

Фото: 1+1

Схожі новини