Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Верховній Раді пропонують підняти зарплату шкільним медсестрам
31 Січня, 13:55
logo-black

У Верховній Раді пропонують підняти зарплату шкільним медсестрам

У Парламенті запропонували встановити мінімальну зарплату для медичних працівників закладів освіти на рівні 13,5 тис грн. Відповідну ідею під час погоджувальної ради озвучив народний депутат Павло Бакунець.

«Медичні працівники в закладах освіти залишаються на мізері. Їхні зарплати потрібно зрівняти з медпрацівниками, які працюють в лікарнях. Адже вони мають однакову освіту, вони такі ж самі медсестри та медбрати, тому їм потрібно підвищити заробітну плату», – пояснив Павло Бакунець, представник Жовківщини та Яворівщини у Верховній Раді.

Згідно з урядовою постановою від 12 січня цього року, у 2022 році мінімалка для лікарів встановлена на рівні 20 тис грн, а для молодших медичних спеціалістів (медсестер) – на рівні 13,5 тис грн. За словами нардепа, медсестри у школах та садках отримують всього 6,5 тис грн у місяць.

«Саме на них покладені обов’язки моніторингу стану здоров’я дітей, надання невідкладної меддопомоги, а в час пандемії вони відповідальні за забезпечення протиепідеміологічних заходів у школах та садках. Тому закликаю Уряд та Парламент якнайшвидше вирішити цю несправедливість і встановити мінімальну зарплату медпрацівників в галузі освіти на рівні 13,5 тис грн, як в їх колег в медзакладах», – додає нардеп.

Схожі новини