Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У відвідувачів новояворівського ресторану діагностували сальмонельоз
11 Листопада, 14:25

У відвідувачів новояворівського ресторану діагностували сальмонельоз

24 людей опинилися на лікарняних ліжках після святкування весілля у ресторані «Asparagus», що входить до готельно-ресторанного комплексу «Криве озеро» у Новояворівську. Спеціалісти провели лабораторні дослідження, у трьох пацієнтів виявили сальмонелу.

«Після весілля 4 листопада ще були поправини, а вже 5 листопада люди почали звертатися по медичну допомогу. Ми відібрали деякі продукти з ресторану, а також ті, які були на козацькому столі і які готували вдома, зробили змиви, перевірили персонал, але результатів досліджень ще нема. Вони повинні бути наприкінці дня понеділка. Ресторан від 6 до 14 листопада закритий», – каже Мирослав Гушул, спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, пише ZAXID.NET

Наразі поки невідомо, в яких саме продуктах була сальмонела: у тих, що були в ресторані, чи у тих, які організатори весілля готували в домашніх умовах. Результатів лабораторних досліджень ще нема.

Нагадаємо, перші пацієнти поступили в інфекційне відділення Новояворівської районної лікарні 5 листопада. Спершу їх було шестеро. Але кількість хворих з симптомами отруєння щодня зростала до 11, згодом 18 осіб. Станом на понеділок у лікарнях є 24 пацієнти, загалом на весіллі було понад 130 гостей.

Цього року у закладах громадського харчування Львівщини зафіксовано 10 випадків масового отруєння людей. Найчастіше збудником отруєння була сальмонела.

 

Схожі новини