Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У вівторок в Раді розглянуть скасування недоторканності та 7 змін до Конституції
02 Вересня, 21:08

У вівторок в Раді розглянуть скасування недоторканності та 7 змін до Конституції

У вівторок, 3 вересня, народні депутати планують скасувати депутатську недоторканність і направити до Конституційного суду 7 законопроектів президента щодо змін до Конституції України.

Про це на брифінгу повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков.

«Завтра він буде внесений (проект закону №7203 про внесення змін до статті 80 Конституції (щодо недоторканності народних депутатів). Я впевнений, що ми не порушуємо жодного закону. В першому читанні його підтримали 363 нардепів. Я впевнений… я сподіваюся, що завтра вони так само, а може, й більше підтримають цю ініціативу. Ще в порядку денному будуть 7 законопроектів, пов’язаних зі змінами до Конституції. Ми повинні будемо їх розглянути та направити до Конституційного суду», – пояснив Разумков.

Народні депутати мають розглянути проекти законів 1013 (щодо скасування адвокатської монополії), 1014 (право для президента утворювати незалежні регуляторні органи, призначати й звільняти голів ДБР і НАБУ), 1015 (щодо надання народу права законодавчої ініціативи), 1016 (щодо уповноважених Верховної Ради), 1017 (про зменшення кількості нардепів до 300), 1027 (пропонує позбавляти нардепів мандата за прогули і кнопкодавство), 1028 (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради).

 

Фото: Факти

Схожі новини