Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У ВООЗ розповіли, скількох людей потрібно вакцинувати від COVID-19, аби побороти пандемію
12 Листопада, 15:42

У ВООЗ розповіли, скількох людей потрібно вакцинувати від COVID-19, аби побороти пандемію

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що 70% населення планети слід вакцинувати, щоб подолати пандемію коронавірусу. Про це заявили головний науковий співробітник ВООЗ Сумія Свамінатан та глава департаменту ВООЗ з вакцин та імунізації Кейт О’Брайєн, передає Українська правда.

«Якщо вакцини проти COVID-19, які наразі перебувають на останній фазі дослідження, будуть успішними, то приблизно 70% населення планети треба вакцинувати, щоб забезпечити закінчення пандемії. А ми сподіваємося до 2021 року вакцинувати хоча б 20% землян», – пояснила Сумія Свамінатан.

Вона також відзначила, що інформація про 90% ефективності вакцини BioNTech – це лише попередні результати, які «потребують додаткових даних», щоб запустити вакцину у виробництво.

У ВООЗ вважають, що спершу повинні вакцинувати людей з групи ризику та медпрацівників.

Нагадаємо, що минулої доби у світі померла рекордна кількість хворих на COVID-19 – 10 180 осіб. Найбільше смертей зареєстрували в США – 1478. В Італії та Мексиці зафіксували 623 та 617 жертв відповідно. За цей же період було підтверджено понад 613 тисяч нових випадків захворювання. Україна за кількістю нових хворих за добу опинилась на 13 місці серед країн світу, за числом летальних випадків – на 17.

Фото: ілюстративне

 

Схожі новини