У Винниках однорічна дитина зачинилася у квартирі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Винниках однорічна дитина зачинилася у квартирі
22 Жовтня, 10:59
logo-black

У Винниках однорічна дитина зачинилася у квартирі

Юлія Швидко

Вчора, о 17.10, львівським рятувальникам повідомили, що у квартирі на третьому поверсі на вул. Івасюка у місті Винники зачинилася 1-річна дитина. Мати хлопчика вийшла на сходовий майданчик. Коли повернулася, не змогла відчинити вхідні двері.

«У матері зі собою був мобільний телефон, то одразу набрала пожежну частину. Вона розташована на паралельній вулиці, то рятувальникам вистачило 10 хвилин, аби провести операцію. Вони за допомогою висувної драбини допомогли працівникам поліції потрапити у квартиру. Дитина не постраждала. Мабуть, навіть не встигна зрозуміти, що трапилося», – розповідає LMN Віталій Туровцев з пресслужби ДСНС у Львівській області.

Рятувальники кажуть, що такі випадки трапляються доволі часто.

«І добре, коли воно все закінчується добре. Батьки ж повинні пам’ятати, що навіть на хвилинку не можна залишати маленьких дітей без нагляду. Інколи мама чи батько виходять на балкон, діти біжать за ними і випадково зачиняють двері. Опиняються самі у квартирі. Не розуміють, коли батьки пояснюють, як відчинити двері. Тоді теж доводиться залучати рятувальників», – додає Віталій Туровцев.

Фото: ДСНС

Відео