У Винниках просять грошей на культурний комплекс – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Винниках просять грошей на культурний комплекс
10 Грудня, 16:26

У Винниках просять грошей на культурний комплекс

Катерина Мілевич

Новий сучасний культурний комплекс у центрі Винник піді Львовом планують звести вже найближчим часом. Його створять на базі будівлі Храму Святої Софії. Для проведення першочергових робіт вже зараз необхідно зібрати 250 тисяч гривень.

«Мова йде про створення культурного центру із храмовим комплексом, де вируватиме культурно-соціальне життя міста. Тут планується зробити концертну та виставкову зали, християнський дитячий садочок і школу, гуртки та студії розвитку для дітей. Буде облаштована книгарня духовної літератури, сувенірна крамниця. Плануємо музей депортованих та переселених народів на території України 20-21 століть. Фізично це все буде працювати під одним дахом. Ми розпочали вже роботи. Але йде зима, і щоб погода не зруйнувала виконану роботу, мусимо на період законсервувати її” , – розповів міський голова Винник Володимир Квурт.

Основне будівництво центру триває вже два роки. Для консервації об’єкту на зиму необхідні кошти. Винниківська громада поки не в змозі надати підряднику потрібну суму – чверть мільйона гривень. Тому місцева міськрада разом із будівельним комітетом центру звертається до підприємців та небайдужих меценатів долучатися до допомоги.
Реквізити для пожертв: УГКЦ «Різдва Івана Хрестителя»
ЗКПО 38763929
р/р 2600 5301 2875 27
в ТВБВ №100113/0289
ФЛОУ АТ «Ощадбанк» м. Львова
МФО 325796

Відео