У Винниках раптово помер отець Олександр Михалусь | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Винниках раптово помер отець Олександр Михалусь
19 Лютого, 13:11
logo-black

У Винниках раптово помер отець Олександр Михалусь

Тетяна Пасічник

У ніч на 18 лютого на 50-му році життя раптово помер отець Олександр Михалусь. Священик останні два роки жив у монастирі оо. Салезіян у Винниках. Там у понеділок зранку його знайшли мертвим.

«Ми досі не знаємо, що сталось. Медики припускають, що обірвався тромб», – кажуть у Салезіянському згромадженні.

Отець Олександр за освітою – медик. Певний час працював фельдшером швидкої допомоги. Згодом був лікарем-психіатром в Обласній психіатричній лікарні Миколаївського району. Своє служіння отець Олександр розпочав 5 років тому. У Салезіянському згромадженні кажуть, останні роки життя присвятив великій любові до Бога. Він щоденно читав, прагнув дізнатись більше. Для того навіть почав вивчати єврейську мову, аби читати оригінал Святого письма. Місцеві парафіяни, які ходять на богослужіння у каплицю монастиря, щиро сумують через таку сумну звістці. Кажуть, втратили розумного та справедливого настоятеля.

«Зовсім нещодавно була на службі отця Олександра. Він виглядав здоровим та бадьорим. Так строго тоді звертався до людей, які хотіли в неділю посповідатися, але не прийшли завчасно. Отці мусили відпускати їм гріхи під час Літургії. Сказав тоді таке: «Обов’язком християн у неділю є побожно вислухати Літургію. Бо саме через Службу Божу можемо досягти прощення гріхів і Божого благословення». Ніколи ці слова не забуду. Дуже шкода, що більше не почуємо мудрих настанов нашого отця. Для нашої громади це велика втрата», – каже жителька Винник Ганна Гнатюк.

Фото: sdbua.net

Відео