Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Винниках різко зросла ціна на питну воду
13 Грудня, 17:45

У Винниках різко зросла ціна на питну воду

 Віра Потічна

Мешканці Винник жаліються, що у місті раптово подорожчала питна вода в автоматах – з 50 копійок за літр до гривні. Вживати звичайну з водопроводу ризиковано. Вона часто жовтуватого кольору, а на дні посуду – оранжевий осад.

«На день наша сім’я споживає близько 15 літрів води, і то щонайменше. Водою з крана іноді навіть страшно фрукти мити. Тече якась іржава. Купуємо воду в автоматах. Тепер доведеться тільки півтисячі гривень на одну воду витрачати. У кого є авто, їздять з джерел набирають. А в нас машини нема, – каже Галина Барда, мешкає у житловому комплексі «Зелений двір» на вул. Винна Гора. – На території комплексу є ще один автомат, там вода по 60 копійок. Боюся, і там скоро ціну піднімуть».

Вода у Винниках подорожчала через підвищення ціни на пальне, стверджують постачальники.

«Підвезти воду до автомата коштує зараз немалих грошей. Пальне подорожчало майже на 10 гривень. А ще плюс саме обслуговування автоматів, а заробітна плата працівникам. Все до того йшло», – пояснює  LMN працівник однієї із фірм-постачальників питної води Михайло Воля.

У Винниках безкоштовно запастися питною водою можна із чотирьох природніх джерел: на вулиці Шевченка, 8, Лєрмонтова, 6, Незалежності, 12 та на Богдана Хмельницького. Але пити таку воду постійно не радять. Адже біля цих джерел не встановлені зони санітарної охорони, в межах яких заборонялася б господарська діяльність. Через це якість води тут має нестабільні показники. У Львові ціна питної води з автоматів – в середньому 80 коп. за літр.

48255956_358652148046788_1381982804971094016_n
Схожі новини