У Винниках відкриють мистецький простір | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Винниках відкриють мистецький простір
05 Липня, 14:34
logo-black

У Винниках відкриють мистецький простір

Марія Оринчак

У неділю, 7 липня, у Винниках відбудеться відкриття мистецького простору ТУТ.ART та Перший фестиваль мистецтв “Балаган” з нагоди святкування Івана Купала.. Організаторами заходу є громадська організація  “Золота молодь Винник”, Винниківська міська рада та Молодіжна рада при ній за підтримки Управління молоді та спорту Львівської міської ради.

«На відвідувачів чекає надзвичайно творча та цікава програма. Спеціальним гостем є інста- та відеоблогерка Христина Соломаха, надзвичайно популярна серед молоді», – розповідає LMN  Анастасія Пришляк, організаторка заходу.

У програмі заходу також виставка картин, жива музика з Андрієм Бурлакою,  майстер клас з малювання балончиками, виступ Студії сценічного мистецтва ЗМВ, майстер-клас з сценічного макіяжу, майстер-клас з бальних танців, навчання самооборони від майстра спорту Міжнародного класу Юрія Ідзінського та презентація простору.

«Музичними гостями будуть Вероніка Сікора, Юліанна Опалевич, Олег Галів та гурт “Spiceup”. Переконані, що винниківській молоді програма дуже сподобається», – каже Анастасія.

Відео