Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Винниках запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини
04 Червня, 19:05

У Винниках запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини

Відтепер мешканці Винників можуть отримувати первинну медичну допомогу недалеко від дому. Торік мерія Львова викупила приміщення 1-го поверху житлового будинку на вул. Винна Гора, 30 у Винниках й облаштувала там амбулаторію сімейної медицини. Нова амбулаторія 2-го поліклінічного відділення є у складі 6-ї міської поліклініки Львова, передає пресслужба Львівської міської ради.

Раніше мешканці Винників, а це майже 16 тисяч осіб, обслуговувалися у 2-му поліклінічному відділенні, що на вул. Галицькій, 15. Але чисельність населення міста зростає, тому вирішили облаштувати нове приміщення.

Як розповів головний лікар 6-ї міської поліклініки Львова Роман Вереснюк, в амбулаторії можна отримати консультації, пройти обстеження, здати аналізи, отримати медикаментозне лікування, ін’єкції та інгаляції тощо. Реєстратура, кабінети сімейних лікарів, маніпуляційний кабінет та кабінет щеплень розміщені на 1-му поверсі житлового будинку.

«Прийом здійснюватимуть четверо лікарів загальної практики сімейної медицини, з якими зможуть підписати декларації не лише мешканці Винників, а й жителі навколишніх сіл. Допомагатимуть лікарям чотири медсестри, маніпуляційна медична сестра, реєстратори та молодший медичний персонал. Район обслуговування розрахований на 7 тисяч населення», – каже Роман Вереснюк.

Загальна площа амбулаторії майже 127 м. Для її відкриття з міського бюджету Львова використали понад 2,6 млн грн. Капітальний ремонт приміщення амбулаторії й оснащення медичним та комп’ютерним обладнанням провели за кошти 6-ї міської поліклініки. На це витратили близько 600 тис. грн.

Фото: Львівська міська рада.

Схожі новини