Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Винниках відкривають «Центр Турботи» для жінок і дітей, що втекли від війни
10 Травня, 14:12
logo-black

У Винниках відкривають «Центр Турботи» для жінок і дітей, що втекли від війни

Завтра у Винниках відбудеться офіційне відкриття “Центру Турботи”, в якому прихистили 30 жінок і дітей, яких війна вигнала з рідної домівки. Кризовий центр відкриває ГО «Турбота в дії» за підтримки українських і міжнародних донорів.

За словами, виконавчого директора організації Марії Бойко, жінки з дітьми мешкають в приміщенні центру з 18 квітня. Усі вони – вимушені втікачки з Донеччини, Луганщини, Миколаївщини, Житомирщини та Дніпропетровщини.

photo_2022-04-29_11-14-45
photo_2022-04-29_11-14-46

«Ці сім’ї звернулись до нас за допомогою. Спочатку ми розселяли їх по хостелах, допомагали і консультували. Згодом нам вдалося домовитися з організацією «Пласт» про оренду їх будівлі в Винниках, де ми й облаштували наш кризовий центр, – розповідає LMN Марія Бойко. – В будівлі чотири кімнати, велика кухня, санвузли і душові, а також ігрова дитяча кімната. Все облаштовано для максимального комфорту мешканців, як мам, так і дітей».

photo_2022-04-29_11-16-55

Деякі мешканки центру вже знайшли собі роботу в Винниках.

«Зараз ми говоримо про те, що в «Центрі турботи» жінки і діти можуть перебувати протягом 4 місяців, бо саме на такий термін ми уклали договір з «Пластом». Якщо вдасться його продовжити, то зможуть жити й надалі. Для мешканців важливою умовою проживання є дотримання прописаних у центрі правил», – наголошує Марія Бойко.

Вона додала, що для дітей організовують різні активності, як то майстер-класи чи екскурсії Львовом, а для мам – групи підтримки та тренінги.

photo_2022-04-27_11-27-27
Схожі новини