Яворівські паралімпійці отримають реабілітаційно-спортивний центр | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Яворівські паралімпійці отримають реабілітаційно-спортивний центр
28 Грудня, 21:03

Яворівські паралімпійці отримають реабілітаційно-спортивний центр

В Яворові для паралімпійців розбудують реабілітаційно-спортивний центр. Роботу планують завершити до кінця 2020 року.

«Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України підписав чотири договори на загальну суму 156 млн грн, повідомляє Дивись.info.

У центрі міста побудують лижеролерну асфальтовану спортивно-реабілітаційну трасу за 114 млн грн. Паралімпійці зможуть на ній займатися велосипедним спортом та тренуватися в теплі пори року на спеціальних ролерах. Центр також придбає п’ять установок для штучного засніження та розпилення снігу.

Тут проводитимуть реабілітацію для людей на візках.  При цьому фірма отримає 861 тис. грн прибутку. На території центру збудують реабілітаційно-спортивний корпус за 34 млн грн.

Приміщення матиме три поверхи. В середині буде басейн, лазня, спальня та вестибюль. Також будуть реабілітаційні та тренувальні зали, ванні та масажні кімнати. У центрі фірма зробить все для зручності та безпеки:каналізацію, освітлення, пожежні системи, водопостачання.

«Західний реабілітаційно-спортивний центр» стане основною базою, де паралімпійці зможуть тренуватися з зимових видів спорту.

Відео