У Яворові випускники отримуватимуть гроші за відмінні бали на ЗНО | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Яворові випускники отримуватимуть гроші за відмінні бали на ЗНО
26 Квітня, 16:17
logo-black

У Яворові випускники отримуватимуть гроші за відмінні бали на ЗНО

Софія Мінджоса

У місті Яворів депутати міської ради ухвалили рішення про функціонування програми підтримки обдарованої молоді. Про це LMN розповів міський голова Павло Бакунець.

«Минулого року на Останній дзвоник я вирішив подарувати усім випускникам, які склали ЗНО на 200 балів, планшети, – каже Павло Бакунець. – Таких дітей виявилося не мало, бо в нас 4 школи, то довелося з власного бюджету купувати. Цього року фінансування відбуватиметься з міського бюджету. Випускники, які складуть ЗНО на 200 балів, отримають 3 тисячі гривень, ті, які на 400 балів, – 6 тисяч, а на 600 балів – 10 тисяч гривень. Крім того, у нас в місті є переможець Всеукраїнської олімпіади з інформатики, він теж отримає фінансову винагороду».

Для того, щоб отримати гроші, не потрібно нікуди звертатися.

«Ми в відділі освіти візьмемо результати іспитів і вже в липні на випускному подаруємо учням кошти,» – говорить міський голова.

Павло Бакунець каже, що створив програму заради розвитку міста. Вважає, щоб місто розвивалося – у нього має бути розумна молодь.

«Після школи молодь піде вчитися в університети, але згодом дехто повернеться і буде тут працювати. Може вони пам’ятатимуть, що колись місто щось для них зробило і захочуть робити його кращим», – додає мер Яворова.

Фото: ілюстративне.

  • 0
  • 3384
Відео