Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Запоріжжі сирена спрацювала вже після першого вибуху, – мерія
26 Квітня, 11:43

У Запоріжжі сирена спрацювала вже після першого вибуху, – мерія

Сьогодні зранку, 26 квітня, росія завдала ракетного удару по Запоріжжю. Дві ракети влучили в одне з підприємств міста, ще одна розірвалась у повітрі. Про це повідомляє Запорізька ОВА.

За попередньою інформацією, пошкоджено та зруйновано низку інфраструктурних об’єктів. Щодо постраждалих, то наразі є дані про одного загиблого та одного пораненого.

«Триває ліквідація влучання. Інформація про постраждалих може змінитись», – зазначили в ЗОВА.

А секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що повітряна тривога спрацювала вже після першого вибуху. За його словами, це сталось через те, що ракети летіли низько і їх не змогли зафіксувати підрозділі Повітряних сил.

«Якщо у місті був приліт, але перед цим не вмикали сирену, це означає, що повітряні сили не побачили ракету, але сповіщають про приліт наступної», — заявив Куртєв.

Тим часом у «Енергоатомі» повідомили, що над Запорізькою АЕС фіксували проліт на низькій висоті двох ракет в напрямку Запоріжжя. А опісля в місті почули вибухи.

«Проліт ракет на низькій висоті безпосередньо над майданчиком ЗАЕС, де розташовані 7 ядерних установок з величезною кількістю ядерного матеріалу, створює величезні ризики. Адже ракети можуть влучити в одну чи кілька ядерних установок, а це загрожує ядерною та радіаційною катастрофою всьому світові», — наголосив керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Схожі новини