У Зеленського готуються до розпуску Верховної Ради | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Зеленського готуються до розпуску Верховної Ради
13 Травня, 10:31

У Зеленського готуються до розпуску Верховної Ради

Команда Зеленського опублікувала відео щодо розпуску Верховної Ради і пообіцяла, що Зеленський “зверне на нього увагу”, якщо відео набере мільйон переглядів.

Відео опубліковано в неділю на сторінці Команди Зеленського у Facebook, пише Українська Правда.

“Руслан Ханумак записав перше питання, що є одним з головних на “порядку денному” громадян України: розпуск Верховної Ради. Якщо вас хвилює це питання — дивитесь відео, надсилаєте своїм друзям, знайомим, ділитесь на своїх сторінках. Коли відео набере 1 000 000 переглядів — Володимир Олександрович особисто зверне на нього увагу”, – йдеться у пості.

На відео автор ставить перехожим на вулиці питання, чи потрібно розпускати Верховну Раду. Переважна більшість тих, кого включили до відеоролику, висловилися за розпуск.

Перед цим автор ролика заявляє, що Верховній Раді довіряють лише 4% громадян, до яких входять самі депутати та їхні родичі.

Разом з тим, джерела “Української правди” повідомляють, що в команді Зеленського вже навіть підготували проект указу майбутнього президента про розпуск парламенту, яким передбачається провести позачергові вибори до ВР у липні цього року.

Джерела також зазначають, що в оточенні Зеленського ведуться дискусії щодо дострокових виборів до Верховної Ради – частина команди виступає за негайний розпуск Ради після інавгурації, інша – проти, щоб встигнути повноцінно підготувати партію “Слуга народу”.

Фото: 5 канал

Відео