Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Зеленського та Вакарчука розповіли як вони хочуть “приструнити” депутатів
19 Червня, 08:03

У Зеленського та Вакарчука розповіли як вони хочуть “приструнити” депутатів

Політичні сили Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука мають різні ідеї законодавчих обмежень щодо народних депутатів.

 

Адміністрація президента підготувала два законопроекти про кримінальну відповідальність народних депутатів за неперсональне голосування і про відповідальність парламентарів за прогули засідань.

Про це повідомив представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук.

«Президент готовий до конструктивної співпраці з ВР, незважаючи на те, що абсолютно всі попередні подання були відхилені і зняті з розгляду. Ми все-таки сподіваємося ще на співпрацю з цією Верховною Радою, і ми і далі вносимо законопроекти. Минулого тижня – це два законопроекти по ринку енергетики», – заявив Стефанчук

 

Партія Святослава Вакарчука “Голос” пропонує обмежити депутатські повноваження до двох повних каденцій підряд.

Таку пропозицію Вакарчук озвучив під час зустрічі з молоддю у Львові, повідомляє прес-служба партії.

«Не більше двох каденцій поспіль – такою є відповідь “Голосу” на сьогоднішнє свавілля старих політиків. Прийшов час відправити їх на політичну пенсію і надати право голосу молодим фахівцям. Більше десяти років поспіль у парламенті немає що робити. Ті, хто хочуть змінювати країну – після депутатської каденції можуть йти у виконавчу владу або місцеву», – додав Вакарчук.

 

Фото: Хвиля

Схожі новини