У Жовкві відбудеться перший захід у рамках проєкту “Велоліто”: як взяти участь | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Жовкві відбудеться перший захід у рамках проєкту “Велоліто”: як взяти участь
28 Травня, 17:13
logo-black

У Жовкві відбудеться перший захід у рамках проєкту “Велоліто”: як взяти участь

Для мешканців Жовківської громади стартує новий проєкт від Львівської велосипедної федерації – “Велоліто”. Його метою є подарувати дітям трішки радості та нових вражень від велосипедного спорту під час літніх канікул. Про це LMN повідомив головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської ода, директор Львівської велосипедної федерації Роман Селіверстов.

Серія заходів у рамках проєкту буде включати відкриті тренування з велоспорту та інтерактивні заняття з правил дорожнього руху для велосипедистів та пішоходів. Перший захід планують провести 7 червня о 10:00 біля Жовківської загальноосвітньої школи №1.

“Захід буде проводитись на центральній вулиці, а тому всі охочі, або ті, хто проходитимуть повз – легко зможуть долучитись. У рамках заходу зі Львова приїде патрульна поліція. Вони привезуть свої спеціальні прилади, будуть розказувати і показувати дітям як ними користуватись. Окрім того, поліцейські нагадають правила дорожнього руху. Також оскільки у Жовкві є відділення велоспорту,, ми запросимо тренерів і вони зможуть як і записати у відділення велоспорту, так і показати якісь правила їзди на велосипеді. Наприкінці заходу кожен хто брав участь отримає сувенірний подаруночок: рюкзак, блокнот та наклейки”, – розповів LMN пан Роман.

Додамо, що програма заходу буде залишатись незмінною, буде змінюватись лише локація. У рамках проєкту організатори планують обʼїхати якомога більше сіл та містечок Жовківської громади.

“Наступні дати заходів – це 16 та 30 червня, також плануємо  у липні два заходи і два – у серпні. Ми хотіли б провести захід у кожному селищі Жовківської громади. Ми навіть зробили форму для того, щоб кожен запропонував, де він хотів би, щоб пройшов захід. Вже навіть маємо кілька відповідей, все це ближні села біля Жовкви”, – додав Роман Селіверстов.

Для того, щоб проєкт “Велоліто” завітав і до вашого села або містечка – заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/cUxA1ZxTJNJSByPc8.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео