Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Жовкві відкрили виставку про відносини українців та євреїв
18 Грудня, 12:15
logo-black

У Жовкві відкрили виставку про відносини українців та євреїв

У четвер, 12 грудня, у Жовкві відкрилася мультимедійна виставка “Подорож із “Українсько-єврейською зустріччю”. Експозицію можна буде оглянути до травня наступного року. 

Виставку зініціювала й підготувала «Українсько-єврейська зустріч» — багатонаціональна організація з центром у Канаді, місія якої полягає у зміцненні солідарності та взаєморозуміння між українцями та євреями.

“Виставку у Жовкві готували разом з Володимиром Геричем і Олександром Шипкою,  тримаючи постійний контакт з офісами UJE в Києві та Торонто. Нашу трійку об’єднує участь в ротарійському русі, а зараз ще більше – робота над організацією виставки “Подорож з Українсько-єврейською зустріччю” у Жовкві. Власне пан Герич – архітектор і науковець, вже не один рік посвятив порятунку місцевої історичної спадщини”, – розповідає LMN менеджер проекту Віталій Надашкевич.

Експозиція охоплює тисячолітню історію зустрічі євреїв та українців, їхній досвід взаємодії під владою різних  політичних режимів та взаємодію з іншими народами.

“Виставка викладена двома мовними версіями – українською та англійською та є чудовим доповненням до нещодавно відкритого залу постійної експозиції, в котрому експонуються артефакти пов’язані з місцевою єврейською громадою”, – каже Віталій.

img_6220-1
  • 0
  • 129
Схожі новини