Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Жовкві з каналізації витягли чоловіка
30 Грудня, 16:50

У Жовкві з каналізації витягли чоловіка

52-річний мешканець Жовкви провалився в каналізаційний люк на вулиці Шевченка, 43. Витягувати чоловіка допомагали рятувальники.

“Нам надійшло повідомлення, що в каналізаційний відстійник глибиною 3 метри провалився чоловік і вилізти самостійно не може. На місце була направлена бригада. Прийшлось застосувати драбину та мотузку аби піднти чоловіка на поверхню”, – говорять в управлінні ДСНС Львівської області.

Під час падіння жовківчанин отримав забої хребта, а так як чоловіка не одразу виявили місцеві і в каналізації він пробув кілька годин, добряче ще й переохолодився. Правда, як виявилося згодом, чоловік перебрав спиртним, тому, судячи з усього, й не побачив відкритого відстійника.

Потерпілого оглянули медики та відпустили додому. А от місце пригоди оглядають спеціалісти. Встановлюють чому люк не був закритим. Вулиця Шевченка в Жовкві давно потребує заміни каналізації. В дощову погоду там сильно розмиває дорогу. В багнюці та калюжах по коліна побачити відкритий люк важко навіть тверезій людині, кажуть місцеві.

Фото; news.pn(ілюстроване)

Схожі новини