Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Журавно почнуть ремонт у дитячому протитуберкульозному санаторії
16 Березня, 13:52

У Журавно почнуть ремонт у дитячому протитуберкульозному санаторії

Вже цього року розпочнеться ремонт у Журнавненському дитячому протитуберкульозному санаторії. Обласні чиновниики сьогодні, 16 березня, виїжджали на обʼєкт та обстежили будівлю. Про це розповіли у Львівській ОВА.

«Об’єкт збудували наприкінці 18 століття. За радянської влади в колишньому палаці Скшинських-Чарторийських обладнали протитуберкульозний санаторій. У 2004 році він сильно постраждав від пожежі, і сьогодні стоїть пусткою. Провівши огляд напівзруйнованого об’єкта та прилеглих до нього будівель, бачимо потребу в проведенні аварійно-відновлювальних робіт з метою збереження історичного вигляду забудови та відновлення роботи діючого санаторію. Плануємо розпочати будівельні роботи вже у ІІІ кварталі цього року», –розповів начальник управління капітального будівництва Роман Калагурський.

Додамо, 1 березня 2022 року КЗ ЛОР «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Журавно», який знаходиться на вул. Зеленій у смт. Журавно Стрийського району перепрофілювали та перейменували на КЗ ЛОР «Журавненський будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу». У санаторії є навчальний та спальний корпуси в яких можна буде розмістити приблизно 200 пацієнтів.

  • 0
  • 1161
Схожі новини